Профессиональные решения !!!

Оптимальные предложения при подборе оборудования по критерию «Качество-Цена». Лучшее мировое оборудование и современные технические решения !!

Большой выбор!!!

Оборудование для различных отраслей промышленности, сельского хозяйства и ЖКХ. Лучшие предложения от лучших мировых производителей.

Срочная доставка!!!

Минимальные сроки поставки. Надежное сервисное облуживание

Появились вопросы?

заполните форму обратной связи и мы позвоним Вам!

О компанії:

   Шановні партнери!!!!

Наша компанія має багаторічний досвід в поставках різноманітного технічного обладнання для багатьох галузей промисловості України. 5-ть років співробітництва з комунальними підприємствами , птахофабриками,заводами та комерційними підприємствами- це те,чим ми дійсно пишаємось!! Ми живемо у той час, коли роль продавця товару довнюється  якісним консалтінгом з широйкої низки питань. Роботи з кліентом від єтапа проектування, затвердження,поставки обладнання, та супровід надійного використання- це формула успіху!! Гарантійне та післягарантійне обслуговування, це норма відносин з кліентом. Поставки обладнання  кращих світових виробників . Серед  кліентів  довіряющих нам : ПАТ «Яготинський маслозавод», ПраТ » Чебатурочка», «ПАТ » 1-ша приватна броварня», «Київська птаховфабрика», КП «Луцькводоканал»,  КП «Ужгородводоканал», «КП Чернівцітеплоенерго», КП «Мукачевоводоканал», МКП «Золотоноша міський водоканал» та багато інших.

  • Насосне обладнання,
  • запірна арматура,
  • системи АСУ ті КіПа,
  • частоні перетворювачі та пристрої плавного пуску
  • Бензинові та Дизельні генератори
  • Проектно-вишукавальні роботи
  • конденсаторні батареї та автоматика.

                          Готові до плідної , взаємовигідної , та тривалої співпраці !!!!